استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

یکی از راه ها و روش هایی که برای رونق دادن به کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد که استفاده از هر کدام از آنها در جایگاه خود می تواند نتیجه مطلوبی را برای شما در بر داشته باشد.برای به اشتراک گذاشتن تجربیات کاری با افراد پیرامون خود می توانید از این شبکه های اجتماعی استفاده کنید و کسب وکار خود را بهتر و زودتر جهانی کنید. یکی از شبکه های اجتماعی که این روزها بعد از فیس بوک طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است اینستاگرام است.
شما به عنوان شخصی که می خواهید برند و حرفه خود را جهانی کرده و مشتریان بسیاری را جذب خود کنید می توانید با ساخت پیج اینستاگرام به هدف خود برسید. داشتن پیج اینستاگرام نیاز به مدیریت قوی دارد تا نتیجه آن چیزی شود که شما به دنبال آن هستید. به خاطر همین بسیاری از افرادی که پیج کسب وکاری خود را در اینستاگرام راه اندازی کردند از طریق خرید پیج اینستاگرام توانسته اند به کسب وکار خود رونق دهند.
در مطالب قبلی درباره اینستاگرام وکاربرد بخش های گوناگون آن مطالبی را در اختیا رشما عزیزان قرار دادیم امروز می خواهیم در این مطلب درباره استوری اینستاگرام صحبت کنیم.

استوری
STORY

استوری اینستاگرام

یکی از قابلیت های که اینستاگرام دارد و در مدت زمان کوتاه توانست طرفداران بسیاری را جذب کند Instagram Story است. ویژگی که به سرعت در بین کاربران اینستاگرام دارای محبوبیت بسیاری شد. خوب طبیعتا برای همگان این سئوال پیش می آید که علت این همه محبوبیت چیست؟ خوب پاسخ بسیار روشن است، استوری اینستاگرام دقیقا ثبت ویدئو است اما در زمان محدودت تر. یعنی شما در لحظه می توانید اتفاقاتی که برایتان میافتد را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید و در عین واحد با آنها در ارتباط باشید. این قابلیت اینستاگرام برای افرادی که در فکر رونق دادن به کسب وکار خود هستند بسیار اهمیت دارد. آنها همزمان می توانند با فالوورهای دیگری در ارتباط باشند و بتوانند به تعداد فالوورها و لایک های خود بیافزایند بدون اینکه نیازی داشته باشند تا از راه های خرید فالوور اینستاگرام به فالوورهای خود اضافه کنند وهزینه بسیاری را متحمل شوند.

انواع استوری اینستاگرام

  • استوری نرمال
  • استوری بومرنگ
  • استوری ریوایند
  • استوری هندزفری
  • استوری لایو
story
استوری اینستاگرام

استوری نرمال

یکی از انواع استوری اینستاگرام که به نوعی راحت ترین نوع استوری می باشد استوری نرمال است. در ایتن نوع از استوری اینستاگرام شما از میان عکس هایی که در گالری گوشی خود دارید یکی را انتخاب کرده وآن را با فالوورهای خود به اشتراک می گذارید.

استوری بومرنگ

در استوری بومرنگ تصاویر خود را می توانید بصورت گیف با فالوور هایتان به اشتراگ بگذارید.

استوری ریوایند

گذاشتن فیلم های کوتاه حداقل ۲۰ثانیه ای را در استوری خود بارگزاری کنید بصورتیکه فیلم از انتها به ابتدا بخش می شود.

استوری هندزفری

این نوع استوری اینستاگرام مانند استوری ریوایند می باشد با این تفاوت که در این نوع استوری فیلم از ابتدا به انتها نمایش داده می شود..

استوری لایو

این نوع استوری اینستاگرام محبوبیت خاصی بین کاربران دارد زیرا بصورت زنده می توانند لحظات خود را به اشتراک بگذارند. استوری لایو در واقع یک ویدئو است. شما با استفاده از این نوع استوری می توانید همزمان با فالوور های خود در تماس باشید و به سئوالات آنها پاسخ دهید. این نوع استوری می تواند میزان لایک های شما را افزایش دهد تا دیگر نیاز به خرید لایک اینستاگرام نداشته باشید.

Rate this post

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.