جلوگیری از حذف و یا Deactive شدن اکانت اینستاگرام(۱۲ گام)

جلوگیری از حذف و یا Deactive شدن اکانت اینستاگرام(۱۲ گام)

متاسفانه هیچ راهی برای دوباره فعال سازی یک اکانت اینستاگرامی که قبلا حذف یا Deactive شده وجود نداره چون مسائل امنیتی شرکت اینستاگرام ، این اجازه رو به شما نمیده. با این وجود ، به هرحال راه هایی برای محافظت در برار Deactive شدن و راه هایی برای دوباره پس گرفتن اطلاعات Log-in وجود داره که می تونید با اون ها از پس این مشکلات بر بیاین.

✔ گام اول :

در جریان باشید که حذف یک اکانت دائمیه. طبق مسائل امنیتی و مجوزات رسمی سایت اینستاگرام، اکانتی که غیرفعال شده ، به صورت دائمی غیر فعال میشه. این موضوع در صورتی صحت داره که خودتون شخصا اکانت خودتون را حذف کنید ، کسی اکانت شما رو هک کنه و اون رو حذف کنه و یا خود اینستاگرام اکانت شما رو حذف کنه.
تا وقتی که شما بر خلاف قوانین و مقررات اینستاگرام عمل نکنید ، اکانت شما حذف و یا غیر فعال نخواهد شد. این به معنیست که شما نمیتونید از طرف خودتون از اینستاگرام تقاضا کنید که اکانتی رو حذف کنه و همین موضوع برای دیگران هم صحت داره.
وقتی که یک اکانت اینستاگرام حذف و یا غیر فعال بشه ، تمام عکس ها ، فیلم ها ، کامنت ها ، لایک ها و روابط دوستانه تون در شبکه در آن واحد و برای همیشه حذف میشه.
اگر اینستاگرام هیچ دلیلی برای Deactive کردن اکانت شما نداره و اگر شما هم به شخصه اکانت خود را از صفحه کاربری خودتون حذف نکرده باشید ، به احتمال زیاد شخصی به داخل اکانت شما وارد شده و اون رو حذف کرده باشه.
حتی تحت این شرایط هم اینستاگرام اکانت شما را دوباره فعال نمی کنده و شما باید یک اکانت جدید و قوی تر و با امنیت بالاتر بسازید.

✔ گام دوم :

اکانت جدیدی را با همون آدرس E-Mail قبلی بسازید. اگر اکانت شما حذف شده باشه می تونید اکانتی با همون آدرس ایمیل و یوزر نیم متفاوت بسازید.
به یاد داشته باشید که شما نمیتونید با همون یوزرنیم قبلی ثبت نام کنید و اکانت بسازید اگرچه می تونید با همون ایمیل ثبت نام کنید و با همون اکانت فیسبوک قبلی تون لینک بشید.
در جریان باشید که ثبت نام و ساختن اکانت با آدرس ایمیل قبلی ، عکس ها ، فیلم ها و اطلاعات قبلی شما رو بر نمیگردونن.

✔ گام سوم :

به کمک یک دستگاه دیگه Log-in کنید. اگر شما خودتون اکانتو حذف نکرده باشین و در کل مشکل خاصی وجود نداشته باشه که باعث حذف اکانت شما بشه و با این حال شما نتونین از دستگاه خودتون Log-in کنید ، ممکن است اکانت شما Deactive نشده باشه. در بعضی از مواقع آپدیت شدن نرم افزار نیز باعث به وجود آمدن مشکل Log-in می شود که در این صورت از خود سایت اینستاگرام امتحان کنید.

✔ گام چهارم :

احتمال مشکل Log-in را در نظر بگیرید. اگر شما اکانت خود را حذف نکردید و اینستاگرام هم هیچ دلیلی واسه Deactive کردنش نداره و با این حال شما نمیتونین Log-in کنید ، ممکن است که مشکل فقط در مورد یوزر نیم و یا پسورد باشه که شما اشتباه وارد میکنید. پس قبل از اینکه احتمال حذف اکانت خودتون رو در نظر بگیرید ، احتمال اشتباه خودتون رو تو فکر داشته باشین.

✔ گام پنجم :

پسورد خودتون رو با فیسبوک ریست کنید. اگر رمزتون رو فراموش کردید و یا مشکل لاگ این دارید ، میتونید پسوردتون رو از طریق اکانت فیسبوک تون ریست کنید ، در صورتی که دو اکانت با هم لینک باشند.
در صفحه لاگ این ، “Forgot Password” را انتخاب کنید و در ادامه گزینه “Reset Using Facebook” رو انتخاب کنید.

✔ گام ششم :

ریست کردن پسورد به کمک E-Mail. اگر اکانت شما به فیسبوک لینک نیست باید پسورد خودتون رو از طریق E-Mail ریست کنید.
در صفحه لاگ این ، “Forgot Password” را انتخاب کنید و در ادامه گزینه “Username or E-Mali” رو انتخاب کنید.

✔ گام هفتم :

اگرم ایمیل حاوی پسورد برای شما ارسال نشد ، اسپم های خود را چک کنید. اگر هیچکدام از این راه های کارساز نبود ، امکان داره که شما ایمیل خود را اشتباه تایپ کردید. متاسفانه ، اگر شما ایمیلی که با آن ثبت نام کردید را به خاطر نداشته باشید ، اینستاگرام به شما اجازه نخواهد داد که وارد اکانت خود شوید.

✔ گام هشتم :

اگر لینک کار نکرد ، دوباره امتحان کنید. اگر لینک ریست پسورد کار نکرد ، درخواست یک ایمیل ریست دیگر را بدهید. لینک های ریست نسبت به زمان حساس هستند پس این امکان وجود دارد که لینک اصلی ای که شما دریافت کردید ، تاریخش گذشته باشه.
همچنین باید مطمئن باشید که هنگام کپی و پیست کردن پسورد ، فاصله ی اضافی بین پسورد نباشد.

✔ گام نهم :

دنبال یوزرنیم گمشده بگردید ، اگر اینستاگرام یوزر نیم شما را در سیستم خود نمیبیند ، از طریق ایمیل خود به دنبال اکانت خود بگردید.
شما همچنین میتوانید یک URL از عکس های خود را پیدا کنید که قبلا در جای دیگر به اشتراک گذاشته بودید و به کمک اون یوزرنیم خودتون رو پیدا کنید.
به یاد داشته باشید که پیام “No Account Found” می تواند به این معنی باشد که اکانت شما حذف شده است ، خصوصا در مواقعی که مطمئنید که یوزرنیم خود را درست وارد کردید.

✔ گام دهم :

از عمل کردن بر خلاف مقررات اینستاگرام خودداری کنید. شما میتونید از Deactive شدن جلوگیری کنید ، اگر از پست کردن چیز هایی که خلاف مقررات شبکه س ، اجتناب کنید.
مقررات به این شرح است :
– پست کردن عکس ها و ویدیو هایی که خودتان آن ها را گرفتید. اگر عکسی را خودتون گرفتید و میتونید ادعا کنید که کپی رایت رو رعایت کردید و عکس کاملا به خود شما تعلق داره میتونید عکس رو پست کنید.
– از گذاشتن عکس ها و ویدیو های غیر اخلاقی خود داری کنید. عکس ها و اطلاعاتی که پست میشن باید متناسب با تمام سنین باشند.
– با احترام برخورد کنید. اگر با یک کاربر دیگر مشکل خاصی و یا مخالفتی دارید با اون مودب باشید و می تونین به کمک ویژگی بلاک ، از کشمکش هایی که در آینده ممکنه اتفاق بیوفته جلوگیری کنید.

✔ گام یازدهم :

از قانون “Terms of Service” سرپیچی نکنید.
این قانون عبارت است از :

– سن کاربر باید بالای ١٣ سال باشه
– کاربر نباید عکس های خشن ، غیر اخلاقی و غیرقانونی را پست کند
– کاربر نباید اکانت خود را بفروشد و یا آن را به کس دیگر انتقال دهد
– کاربر نباید از اطلاعات لاگ این خود برای دیگر اکانت ها استفاده کند
– کاربر باید تمام مسئولیت ها در قبال امنیت اکانت خود را بر عهده داشته باشد
– کاربر نباید ، به اذیت و آزار ، بی احترامی ، تهدید و تجاوز بپردازد
– کاربر نباید از اینستاگرام برای اهداف غیرمجاز استفاده کند
و غیره . . .

✔ گام دوازدهم :

از اطلاعات خود به دفعات بکآپ بگیرید. اگر نگران حذف شدن و یا Deactive شدن اکانت خودتون هستید باید به فکر پک آپ کرفتن عکس ها و ویدیو های خود بر روی کامپیوتر شخصی و یا نرم افزار های قابل اعتماد باشید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

مطالب مرتبط

85 نظر

 1. مهسا

  اینستاگرام من کلا حذف شد دیس ایبل شد تورو خدا یه راهنمایی کنین من چطور میتونم اون اکانت رو فعال کنم؟؟ جواب رو به ایمیلم بدین

  پاسخ
  1. kambiz

   سلام یک روزه نمیتونم وارد اکانت اینستاگرام خودم بشم و این متن میاد
   Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account

   پاسخ
 2. ali

  سلام این اکانت من غیر فعال شده دلیلشو نمیدونم پسووردمو میخوام پیدا کنم یا تغییر داده بشه forgot رو میزنم اکه پسوورد بیاد تو ایمیلم همچین پیغامی میده
  Reset Password
  We can help you reset your password using your Instagram username or the email address linked to your account.

  Sorry, this user is not active.
  یعنی چی اکانتم بور کامل حذف شده یا نه
  من میخوام از روی ایمیل قبلی اکانت درست کنم پیغام میزنه ایمیلت تکراریه teken داره تو جمله ای که پیغام میده
  و در اخر اینکه میخوام با ایمیله دیگه ای اکانت در اینستاگرام درست کنم
  your account has been disabled for violating our terms:http://instageram.com/about/legal/terms/
  پایین پیغام هم نوشته Dismiss

  پاسخ
 3. amir

  سلام. اینستاگرامم تو گوشیم قسمت لاگینش همه اطلاعاتمو میزنم ولی لاگ نمیشه. امّا با کامپیوتر تو سایت اینستا میرم راحت میتونم لاگ شم

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   با سلام و تشکر از پیام شما این یک مقاله خارجی بوده که ترجمه شده . ولی باز هم موردی که شما فرمودید قابل تفکره . با تشکز

   پاسخ
 4. اﻟﻨﺎﺯ

  ﺳﻼﻡ اﻛﺎﻧﺖ اﻳﺴﺘﺎﻛﺮاﻡ ﻣﻦ ﺩﻳﺰﻳﺒﻞ ﺷﺪﻩ و. ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻭاﺭﺩ ﺑﺸﻢ و ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﻛﺎﻧﺖ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻫﻢ ﺑﺴﺎﺯﻡ.ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻴﺪ

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   با سلام
   یکی از روش ها اینه که یک پیج بخرید و یوزر و پس به شما داده میشه که با آون میتونید وارد پیجتون بشید با تشکر .
   یا با گوشی کسی دیگه پیج بسازید و از اون استفاده کنید .

   پاسخ
 5. ملیکا

  من وارد اینستا که میشم یه پیام انگلیسی میاد که دوروزه دیگ نمیتونم برم توی اینستام نه فالو کنم نه فالو کنن نه لایک ولی اکانتم حذف نشده
  چی شده ؟
  میشه راهنمایی کنین؟

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   با سلام
   این یکی از قوانین اینستاگرام هستش که پس از اینکه افراد زیادی رو افلوو و یا آنفالوو کنید یا زیاد کامنت و لایک و… بکیند ( اسپم کنید ) شمارو بلاک میکنه ، و مشا رو اینستا بلاک ۲ روزه کرده و تا ۲ روز دیگه درست میشه ولی اگز به رفتارتون ادامه بدین باعث میشه که اینستا اکانتتونو پاک کنه . با تشکر از پیام شما

   پاسخ
 6. محمد مهدیین

  سلام و خسته نباشید
  اکانت اینستا من بالا نمیاد و پیام your eccount has bin dasabeled رو میده
  میگه به خاطر رعایت نکردن ترانس

  پاسخ
 7. روزبه

  Hello dear user your account has come to notice for incorrect usage will be deleted.
  For not being deleted do the following
  ۱-send a phone number to us
  ۲-then other robot send you a code ,then you copy and past the code to us up to prevent deleting your account from instagram.این معنیش چیه حقیقت داره لطفا همینجا جوابمو بدین جیمیلمو نمیتونم چک کنم مرسی

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   سلام
   این میگه ممکنه اکانتتون پاک بشه . برای جلوگیری از پاک شدنش . برید توی قسمت ارسال شماره تلفن . یک کد براتون میاد اونو بزنید و اکانت تایید میشه و مشکلی براش پیش نمیاد . با تشکر از پیام شما

   پاسخ
 8. zohre

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم که در چه صورتی بلاک میشیم . من ی حساب داشتم و پشت هم فالور گرفتم بعد ی دفعه دیدم بلاک شدم دیگه نمیتونم فالو کنم میشه راهنمایی کنید یا بگید که این موضوع امکان داره یادنه.
  ممنون

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   با سلام . متوجه باشید که فلوور کردن های پیاپی بسیار خطرناک هستند برای حساب های اینستاگرام و تمامی اپلیکیشن هایی که از این نوع روش استفاده میکنند بار ها و بار ها باعث پاک شدن حساب های اینستاگرامی شده اند . حساب شما بین ۲۴ ساعت تا ۱ هفته آینده باز می شود . ولی اگر این رتار شما دوباره تکرار شود به احتمال زیاد پیج شما پاک خواهد شد . با تشکر از پرسش کاربردی شما .
   https://myinsta.ir
   شما میتوانید از بسته های افزایش فالوور و روش های موجود در سایت استفاده کنید.

   پاسخ
 9. رزیتا

  سلام چند روز پیش ی اس ام اس برا من اومد از ایسنتاگرام که ی کد بود برا خط ثابتم در صورتی که من با ایرانسلم ب ایسنتاگرام وصلم و خیلی ترسیدم یعنی ممکنه کسی از شماره من داره استفاده میکنه یا کد گرفته اکانت گرفته باشه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   با سلام . بله امکانش بسیار شدید هستش . ولی نمیتونن کاری انجام بدن . لطفا با امنیت بیشتر از اکانت هاتوتن محافظت کنین ؟

   پاسخ
 10. khatereh

  Slm, dar soorate block shodan az tarafe ashkhase mokhtalef, aya emkane pak shodane acc vojod daree? Va age pasokh mosbatee , aya b tedad dafeate block shodan ham bastegii dare? Chejoori befahmim k az tarafe che kasayii block shodim? ?

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   با سلام . بله این که با ریپورت کردن پیج امکان پاک شدن آن وججود دارد . بله این امکان وجود دارد ولی تعداد آن مشخص نیست . ولی آن چیزی که مشخص و معین است . تعداد ان ها باید با تعداد فالوو ها و دنبال کننندگان شما همخوانی بزرگی داشته باشد . و برای اینکه بدانید شما چند نفر شما را بلاک کرده اند . این امکان بصورت مشخصی وود ندارد ولی یکی از بهرتین را ه ها این است که شما به اکانت آن طرفی که شک دارید بروید و اگر نتوانستید اکانت اورا بیاید . اکانت شما توسط او بلاک شده است .
   با تشکر از پیام شما

   پاسخ
 11. پوریا

  سلام و درود
  ما توی مدت یک هفته تعداد زیادی رو فالو ولایک کردیم، اما پیغامی مبنی بر اینکه نتونیم دیگه فالو کنیم دریافت نکردیم و یه دفعه اکانتمون غیر فعال شد(بدون هیچ هشدار یک روزه یا ..)
  بعد پس از تلاش مجدد با پیغام
  your account has been disabled for violating our terms.
  learn how you may be able to reastore account.

  خلاصه روی گزینه let us no رفتیم جلو و یه ایمیل اومد که یه کد داخلیش بود و گفته بود کد رو بنویسید روی کاغذ و از عکس صورت و کد عکس بگیرید بفرستید

  الان دوروزه خبری نشده
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  پاسخ
   1. ehsan

    سلام خسته نباشید من یه اکانت دارم غیرفعاله نه ایمیل ازش دارم نه رمزش یادمه میخواستم بدونم آیا تصاویر داخل پیج خودکار حذف میشن .اسم کاربری میزنی میاره بالا

    پاسخ
 12. س.س

  سلام خسته نباشید من یک پیج درباره اشعار حافظ درست کرده بودم و هر روز تعداد زیادی رو فالو میکردم هر بار اینستا بهم اخطار میداد و برای یک ساعت نمی تونستم کسی رو فالو کنم اما بعد دوباره درست میشد و من توجهی به این موضوع نکردم و دوباره فالو میکردم برای معرفی پیجم..تا اینکه کلا پیجم رو حذف کرد ولی پیغامش این بود که پیج شما به خاطر رعایت نکردن قوانین حذف شده اگر فکر میکنید اشتباه شده به ما بگید منم چندبار ایمیل زدم ولی جوابی ندادن به نظرتون راهی هست که پیجم رو پس بگیرم یا امیدی نیست..من خیلی برای پیجم زحمت کشیده بودم و دوستش داشتم لطفا کمکم کنید اگر میدونستم حذف میشم به فالو کردن ادامه نمی دادم…

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   سلام اکنون هیچ راهی برای بازگشت پیجتون وجود نداره . به این کاری که کردید میگن اسپم کردن و شما به اشتباه اننجام دادین و حالا دیگه چاره ای نیست . باید با احتمال زیر ۳% به پشتیبانیاینستاگرام پیام بدین شاید برسی کنن براتون . و یا یک پیج دیگه درست کنید

   پاسخ
 13. س

  سلام اکانت اینستاگرامم غیرفعال شده و لگین نمى شه من با ایمیل قبلی اکانت جدید ساختم می خوام اکانت قبلی رو کاملا حذف کنم .چطور انجام بدم وقتی deactive هستم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 14. fereshteh

  با سلام my
  اینستاگرام من یکدفعه خارج شد و از من تقاضای یوزر و پسورد کرد ولی هر چه پسورد دادم قبول نکردforgetرو زدم توی رست پسورد، اینبار یه ایمیلی میده که با اون رست کنم ولی من همچین ایمیلی ندارم تورو خدا کمکم کنید راهنماییم کنین
  با تشکر

  پاسخ
 15. Ali

  سلام من از برنامه های اینستا پلاس و … استفاده میکردم و پشت سر هم فالو میکردم مردم رو واسه همین هم یکدفعه یه صفحه اورد که گفت یوزرنیم و پسوورد وارد کنم وارد که کردم اطلاعاتمو یه ارور داد اونم این بود
  Your account has been disabled for violating our terms
  الان میخوام به اکانتم برگردم خواهشا راهنماییم کنید

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   سلام اکانت شما disable(غیر فعال)شده.
   که دلایل مختلفی میتونه داشته باشه از جمله فالو و آنفالورکردن زیاد…
   میتونید پیج آماده تهیه کنید که توی سایت هم موجوده ?
   برگردوندن پیج تقریبا غیر ممکنه ولی میتونید به تلگرام پیام بدین شاید بشه برگردونیم
   @kmabolfazl (آیدی تلگرام)
   شماره پاسخگویی پیامکی ۰۹۰۳۷۵۱۹۸۵۹

   پاسخ
 16. alireza

  سلام من با این پیغام هر بار مواجه میشم چکار کنم
  . it looks like you were misusing thisfeature by going too fast
  you ve been temporarily blocked form usingit.we restrict certain
  content and actions to protect our community. tell us if you think we made a mistake

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   سلام این پیغام به دلیل انجام یک عمل با سرعت زیاد هست…مثلا در یک بازه زمانی کوتاه پشت سر هم فالو کنید و یا آنفالو کنید…
   صبر کنید و برای مدتی(چند ساعت تا چند روز) به اکانتتون کاری نداشته باشید!

   پاسخ
 17. javid

  سلام من بلاک شدم راه حلی برای خروج از بلاک دارین لطفا ؟؟؟؟ لطفا کمکم کنید ممنون
  توی direct این پیغام میاد لطفا کمکم کنید :
  This message contains content that has been blocked by our security systems , we restrict certain content and actions to protect our community . tell us if you think we made a mistake

  پاسخ
 18. نفس

  سلام ببخشید صفحه ی من بسته شده بعد برام پیام اومد گه صفه ی شما تا دو روز بلاک شده…ینی بعد دو روز صفحه باز میشه یا لازمه با فیس بوک اقدام کنم یا چیز دیگه ای
  سریع جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ
 19. مطهره

  سلام.امروز وقتی میخاستم وارد اینستام بشم یوزر نیم پسورد میخواست منم دادم .وقتی وارد شدم دیدم همه پست هام حذف و من هیچ فالووری ندارم.هیچ هشداری هم ندیدم

  پاسخ
 20. Javad

  با سلام خدمت شما ببخشید من در یک روز ۱۰۰۰نفر رو آنفلو کردم بعثود از اون دیگه نمیتونم اکانت بزارم لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   سلام .
   اینستاگرام به دلیل محدودیت هایی که برای کاربرانش گذاشته شما نمیتونید در طول یک روز بیشتر از حد مجازی آنفالو کنید…
   بنابراین توصیه میکنم وقتی این حالت پیش میاد از چند ساعت تا چند روز صبر کنید و ب اکانتتون کاری نکنید تا یک وقت اکانتتون غیر فعال(disable) نشه…

   پاسخ
 21. فرزاد.م

  نظر…سلام.من هر کاری میخام بکنم که کسی رو فالو کنم نمیشه میزنم رو فالو بعدش چراغ سبز رنگ ابی میشه.درحالی که پروفایل طرف مقابل روی حالت خضوصی نیست.لطفا کمک کنید.

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   سلام .
   اینستاگرام به دلیل محدودیت هایی که برای کاربرانش گذاشته شما نمیتونید در طول یک روز بیشتر از حد مجازی فالو کنید…
   بنابراین توصیه میکنم وقتی این حالت پیش میاد از چند ساعت تا چند روز صبر کنید و ب اکانتتون کاری نکنید تا یک وقت اکانتتون غیر فعال(disable) نشه…

   پاسخ
 22. farid

  سلام
  من تو صفحه هرکس کامنت میزارم بلاکم میکنن آیا راهی برای جلوگیری از بلاک شدن در پیج های عمومی توسط دیگران وجود داره؟

  پاسخ
 23. بارانا

  سلام . خسته نباشید
  من یک پیج ایسنتا دارم نزدیک به ۱۹هزار فالور دارم که فیلمای فان میزارم . من فیلمایی که میزارم از طریق هشتگ نزدیک به ۱۲هزار حتی بیشتر بازدید داشتم که امروز اینستاگرام یکی از فیلمای منو انتخاب کرد گفت باید ریمو بشه من اینکارو کردم اما بعد این ماجرا الان هر فیلمی میزارم اصلا دیگه با هشتگ دیده نمیشه فقط فالورای خودم میبینن که ویو افتضاح اومده پایین. خواهشا کمک کنین باید چیکار کنم

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   سلام این اتفاق به این خاطر افتاده که شما فیلم یکی دیگه رو کپی کردین برای همین به شما گیر داده
   برای رفع مشکلتون باید صبر کنی دتا اینستا بببینه شما دیگه کپی پیست نمیکنید درست میشه

   پاسخ
 24. مهدیه

  سلام من امروز با برنامه افزایش لایک و فالور یکم میخواستم فالورو لایکم بره بالا بعد نه تنها نرفت بالا بلکه یه پیامی میومد که شماره خودم بود و باید کد میگرفتم که الان کد نمیاد بدام که وارد پیجم بشم و کلا اکانتم نیست شده مشکل از چیه؟

  پاسخ
  1. اینستاگرام من

   سلام
   این برنامه ای افزایش فالوور خیلی خوب نیستن برایاستافده
   واون پیام یععنی حسابتونو باید تایید کنید
   و برای تایید حساب ایمیل و کد میادش
   اگر قبول نمیکنه شمارشو تغییر بدین
   خرید فالورو هم میتونید از اینجا انجام بدین
   https://myinsta.ir/buy-follower-instagram/

   پاسخ
 25. محمد

  سلام خسته نباشید
  من اینستامو حدودا یک سالیه ک استفاده نکردم، الان ک رمز رو وارد میکنم، پیام میاد ک میگه ٬٬ تلاش غیرعادی برای ورود به سیستم شناسایی شد٬٬ و میگه کد رو ب شماره فلان ارسال کنیم؟ در صورتی ک من دیگه اون خط رو ندارم. میشه بگین چکار میتونم بکنم؟

  پاسخ
 26. فائزه

  سلام پیج جدید زدم برای خواهر زادم نمیدونستم باید سن بالای ۱۳ باشه و سن واقعیشو زدم و پیجمو بستن چیکار کنم؟؟ ؟ تورو خدا بگین

  پاسخ
 27. Sara

  سلام من وارد اینستاگرامم که شدم ازم پرسید ربات هستم یا نه که من نه زدم و ازم چند سوال پرسید منم درست جواب دادم الان میخوام وارد شم این پیامو میده:well review your info and if we can confirm it. Youll be able to access your account within approximately 24 hours چیکار کنم؟

  پاسخ
 28. هادی

  سلام …. پیجم رو دی اکتیو کرده بودم ۳ ماه پیش …حالا که میخام وارد بشم ،چون رمزش یادم نیس و میخام اس ام اس بفرسته با لینک به گوشیم ،پیامک لینک هم میاد ولی تا رمز جدید میخام بدم ولی مینویسه no account found …. ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
 29. m

  سلام.من اینستاگرامم که شخصیه غیر فعال شده بود بعد مراحل رو انجام دادم پیغام
  Your account has been reactivated, and you should be able to access it now. We’re sorry for the inconvenience. If you have any further questions, please visit the Help Center: رو به من ایمیل زدن ولی وقتی میخوام وارد بشم میگه هنوز غیر فعاله بعد دوباره پیغام دادم و باز هم ایمیل فعال سازی رو دریافت کردم اما همچنان پیجم غیر فعاله !!! باید چکار کنم ؟؟؟ و چه مدت منتظر باشم ؟

  پاسخ
 30. Rozhin

  سلام خسته نباشین من پیجمو چند وقت پیج دلت موقت زدم هر چند هفته یبار میرفتم بازش میکردم دوباره دلت موقتش میکردم اما الان هرچقدر میزنم باز نمیکنه میگه شما همچین حسابی ندارین درحالی که ایمیلم شمارم یوزر نیمم همش درسته خاهشا کمکم کنین من اون پیجو خیلی دوست داشتم و فالور زیادی داتشت

  پاسخ
 31. sadna

  ببخشید اکانت منو هک کردن و بعد پاکش کردن ولی وقتی با یه اکانت دیگه از طریق تگ ها وارد همون پیج میشم کاملا حذف نشده ینی میشه برش گردوند؟ ؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 32. دختر دریا

  سلام.ببخشین خیلی ذهنم درگیر این مساله س لطفااااااا کمکم کنید. یه اکانت ساختم بعد موقع ساختنش اشتباهی دستم خورد با ایمیل اکانت قبلیم وارد شدم. بدون اینکه رمز وارد کنم بعد لاگ اوت زدم حالا نمیتونم برش گردونم با رمز اکانت اصلیمم امتحان کردم. ارسال با ایمیلم میزنم برا رمز تغییر رمز پیج اصلیم میاد. لطفا کمکم کنین

  پاسخ
 33. امین

  سلام وقت بخیر من اکانت اینستام از طرف خود اینستا دیس شده حالا میخام اکانت جدید با ایمیل جدید بسازم نمیشه میگه شما خلاف قوانین عمل کردید لطفا راهنمایی کنید
  در ضمن من دو تا اکانت داشتم تو یکی هیچ تخلفی نکردم ولی هر دو پیج بسته شده

  پاسخ